Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

AGNIESZKA WIELOPOLSKA-PROCHERA KRAKOWSKIE NIERUCHOMOŚCI

ul. Tadeusza Kościuszki 18 Kraków

Mapa

604 662...

604 662 923

biuro nieczynne: 8:00 - 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe

krakowskienieruchomosci.pl/polskie-nieruchomosci/

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Patryk Suder

O nas

Krakowskie Nieruchomości Eksperci, którym możesz zaufać.

Jesteśmy nowoczesnym biurem nieruchomości z Krakowa, które stawia na jakość, a nie na ilość. Naszą misją jest odczarowanie procesu zakupu i sprzedaży nieruchomości, czyniąc go prostym i przyjemnym.

W czym pomagamy?
Sprzedaż i zakup mieszkań, domów oraz działek.
Wynajem krótko- i długoterminowy.
Sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości.
Doradztwo kredytowe i inwestycyjne.

Dlaczego my?
Łączymy tradycyjne wartości uczciwość i rzetelność z nowoczesnym podejściem do marketingu. Nasz zespół to licencjonowani pośrednicy, którzy przeprowadzą Cię przez gąszcz przepisów prosto do wymarzonego celu.

Krakowskie Nieruchomości to Pasja która rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm rodzi jakość. Najlepszą wizytówką, jaką osiągnęliśmy jest Wasze zadowolenie.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

24

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia AGNIESZKA WIELOPOLSKA-PROCHERA KRAKOWSKIE NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

629 000 zł53 m² 11 867,92 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 53 M2 trzy pokoje Z osobną kuchnią na prondniku czerwonym. DO remontu trzypokojowe mieszkanie W układzie trzy niezależne pokoje...

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł63,24 m² 16 587,60 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowe mieszkanie z panoramą miasta i dużym balkonem - ul. Miłkowskiego, ruczaj Szukasz przestrzeni, która łączy miejską wygodę...

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł630 m² 1 047,62 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki budowlane na sprzedaż - kraków kostrze Atrakcyjna lokalizacja przy drodze prowadzącej z centrum Krakowa w kierunku Tyńca Na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł165 m² 6 048,48 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Nowoczesny dom 165 m w cenie mieszkania - 20 min od Krakowa | Pompa ciepła.Czyste Powietrze i Cisza. Szukasz przestrzeni dla rodziny, ale nie chcesz...

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł106,13 m² 15 612,93 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe trzypokojowe przestronne mieszkanie Z 3 balkonami W ścisłym centrum krakowa ! Być może masz dużą rodzinę i potrzebujesz...

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52 m² 14 807,69 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - Kraków, ul. Bobrzyńskiego. Szukasz przestrzeni, która łączy wygodę miejskiego apartamentu z atutami...

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł149 m² 8 389,26 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rodzinny bliźniak w sercu Tyńca - 149 m2 przestrzeni i prywatności przy ul. Benedyktyńskiej do kupienia w korzystnej cenie. Szukasz domu,...

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł186,11 m² 9 403,04 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Sprzedam dom wolnostojący 180 m z garażem przy ul. Tadeusza Ważewskiego, kraków-Opatkowice. Uwaga! Dom gotowy do wejścia, 8 km od centrum miasta,...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 900 000 zł220 m² 13 181,82 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom 220 m z potencjałem inwestycyjnym i egzotycznym ogrodem - Kraków, kostrze. Szukasz domu, który oferuje coś więcej niż tylko metraż? Ta...

Szczegóły ogłoszenia

894 684 zł25,55 m² 35 017 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Luksusowy Apartament W Bliskiej Odległości Od Wawelu Kościuszki 22 | Zysk 5 000 zł/mc. Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł76,74 m² 10 802,71 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²

Nowoczesny 4-pokojowy apartament z Widokowym Balkonem na zieleń i stryszkiem - Wieliczka, bogucka 10 Szukasz przestrzeni, która łączy wygodę...

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł44,75 m² 17 318,44 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 2 pokoje z osobną kuchnią | Żabiniec | 2,2 km od Rynku Głównego. Zainwestuj w komfort i doskonałą lokalizację. Zapraszam do...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49 m² 18 346,94 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 49 M2 / dwa pokoje / aneks kuchenny na bunscha park. Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Z balkonem I podziemnym...

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł59 m² 13 220,34 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Trzy niezależne pokoje przy galerii bonarka-potencjał 7-8 % roi ! Dlaczego to idealna okazja inwestycyjna? Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł73,60 m² 18 478,26 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokje na czerwonych makach - 73,6 m2 | gotowe do wprowadzenia | bez podatku pcc. Szukasz nieruchomości, która nie wymaga od Ciebie ani minuty...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł21,83 m² 32 020,16 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Designerski apartament inwestycyjny przy Plantach - ul. św. Gertrudy 10 / Gotowiec inwestycyjny. Szukasz nieruchomości, która pracuje na siebie od pierwszego...

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł63 m² 22 063,49 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Elegancki apartament 63 m w odrestaurowanej kamienicy z windą - Kraków, stare Miasto. Prezentujemy unikalną nieruchomość łączącą prestiż...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

5 500 000 zł294,41 m² 18 681,43 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Luksusowa Rezydencja w Sercu Zwierzyńca - Nowoczesność, natura i Prestiż przy Lesie Wolskim. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu...

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł282 m² 9 042,55 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

Nowoczesna rezydencja z płaskim dachem - 900 m od Rynku w Niepołomicach. Wyobraź sobie życie w domu, który wyprzedza standardy -...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 000 zł170 m² 7 464,71 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:846 m²

Nowoczesny dom wolnostojący (170 M2) Z ogrodem - wysoki standard, zaledwie 4 km od krakowa. Szukasz kompromisu między prywatnością podmiejskiego życia...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535,21 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament z prywatnym tarasem na dachu - Wola Justowska, ul. Jesionowa. Szukasz miejsca, które łączy prestiżowy adres z bezpośrednią...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł500 m² 4 000 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Inwestycja strategiczna: obiekt 500 m przy węźle cpk | Bolimów Prezentujemy unikalną okazję inwestycyjną - wielofunkcyjny obiekt...

Szczegóły ogłoszenia

726 000 zł33 m² 22 000 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Stylowa kawalerka z antresolą - serce Kazimierza, ul. Brzozowa Szukasz gotowego produktu inwestycyjnego lub komfortowego mieszkania w najbardziej...

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł48 m² 19 166,67 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kraków, kazimierz | 48 m | Klimatyczna kamienica | Wysokość 3,5 m! ? Odkryj wyjątkowe mieszkanie w samym sercu historycznego Kazimierza przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

3 100 000 zł360 m² 8 611,11 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - dom trzykondygnacyjny z instalacją fotowoltaiczną i panelami słonecznymi...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 949 000 zł260 m² 11 342,31 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom dla rodziny, która chce mieszkać blisko natury I centrum miasta. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, ciszę zielonej okolicy...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49 m² 16 306,12 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 49 M2 Z widokowym balkonem I wysokim sufitem - ruczaj, ul. Raciborska Szukasz przestrzeni, która daje poczucie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 600 000 zł152,50 m² 23 606,56 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

ZR54 - Luksus, cisza i Przyszłość Komunikacji w Sercu Bronowic. Zapraszamy do odkrycia Złotego Rogu 54 - unikalnej, kameralnej inwestycji, która...

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł260 m² 8 346,15 zł/m²

Patryk Suder

Patryk Suder

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom wolnostojący do remontu o wielkim potencjale w Krakowie: inwestycja z gotowym dochodem lub wymarzona rezydencja rodzinna - Zakrzówek....

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij